Online Rezervasyon

EĞLENCE & AKTİVİTELER

HAVUZLAR

4 Açık havuz: 900 m² (1,40 mt. derinlik)
1 Kapalı Havuz: 90 m² (1,40 mt. derinlik)
1 Çocuk Havuzu: 28 m² (0,40 mt derinlik)

Kapalı Havuz 15 Ekim-30 Nisan arasında faaliyettedir. Lobide ve havuz alanlarında wifi internet limitli ücretsiz. Plaj havluları imza karşılığı resepsiyondan temin edilebilir. Daha fazla havlu değiştirmek isteyenler için yıkama ücreti 0,50 €cent tir. Haftada 1 defa olmak üzere ücretsiz değişim için kişi başı 1 fiş verilir.

ANİMASYON

Almanca,İngilizce,Rusça ve Türkçe gün boyu spor ve eğlence aktiviteleri, her akşam amfitiyatroda skeç,dans ve şovlar (pazar günleri hariç). Haftada bir gün canlı müzik ve dans akşamı, İki haftada bir Gala/Türk gecesi

ÇOCUK AKTİVİTELERİ

04-12 yaş grubu için ,pazar günleri hariç hergün 10:00-12:00 / 15:00-17:00 saatleri arasında miniclub aktiviteleri , Pazar hariç hergün 20:30-21:00 arası mini disko, Bebek bakıcılığı (Önceden bildirilmesi şartıyla,ücretli) Bebek yatağı, restaurantta bebek sandalyesi, çocuk büfesi, çocuk restaurant özel bölümü.

SPOR AKTİVİTELERİ

Fitness, plaj voleybolu, step-aerobik, havuz jimnastiği, su topu, bilardo(ücretli), masa tenisi, masa futbolu(ücretli), masa hokeyi(ücretli), dart, boccia.

SU SPORLARI

Sörf, yelkenli, deniz bisikleti, kano, banana, ringo, jetski, paraşüt, su kayağı, dalgıç okulu.
NOT:Ücretli, tesis dışında özel işletmeye aittir

DİĞER HİZMETLER

Aquapark, güzellik merkezi(ücretli), jakuzi, hamam, sauna, masaj(ücretli), disko, amfitiyatro, çamaşırhane, hemşire ve doktor (ücretli), lobi ve havuz alanında w-lan internet (ücretli) Market ,kuyumcu, fotoğrafçı, kuaför, hediyelik eşya, internet cafe, atari ve playstation salonu. Kaydırak 2 adet. açılış saatleri 10:00-12:00/14:00-17:00.

Tesisimiz lobi ve havuz alanlarında kullanıcı başına günlük 1 saat süreyle sınırlı olmak üzere ÜCRETSİZ kablosuz internet bağlantısı hizmetinize sunulmuştur. Dilediğiniz takdirde kullanıcı başına günlük 1,- € ücret karşılığında(1 GB günlük kullanım kotası limitli) kablosuz ağ servisimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

KONFERANS VE TOPLANTI SALONLARI

Büyük konferans salonu 385 m² genişlik, 3,20 mt. yükseklik ve sinema düzeninde 250 kişi kapasitelidir. Küçük toplantı salonu 90 m² genişlik, 3,00 mt. yükseklik ve sinema düzeninde 80 kişi kapasitelidir. Tüm teknik ekipman mevcut olup, simultane sistem mevcut değildir

Acente