İnternet

Tesisimiz lobi ve havuz alanlarında kullanıcı başına günlük 1 saat süreyle sınırlı olmak üzere ÜCRETSİZ kablosuz internet bağlantısı hizmetinize sunulmuştur.
Dilediğiniz takdirde kullanıcı başına günlük 1,- € ücret karşılığında kablosuz ağ servisimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Plaj

İnce kumlu ve sığ denizi ile sahilimize yalnız 600 mt mesafede özel plajı bulunan otelimizin, sahil barı ve özel ücretsiz sahil servisleri ile saat 08:15 ile 18:00 arası sahile gidebilirsiniz.

Plaj havluları haftada 3 kez değiştirilir.

Yüzme Havuzları

1 Açık havuz: 465 m² (1,50 mt. derinlik) - 1 Açık havuz:264 m² (1,40 mt. derinlik) Aquapark 3 adet kaydıraklı (10:00-12:00/14:00-17:00) - 1 Kapalı Havuz: 60 m² (1,50 mt. derinlik) - 1 Çocuk Havuzu: 30 m² (0,40 mt derinlik)

Su Sporları

Sörf, yelkenli, deniz bisikleti, kano, banana, ringo, jetski, paraşüt, su kayağı, dalgıç okulu. NOT:Ücretli, tesis dışında özel işletmeye aittir.

Spor Aktiviteleri

Fitness, plaj voleybolu, step-aerobik, havuz jimnastiği, su topu, bilardo(ücretli), masa tenisi, masa futbolu(ücretli), masa hokeyi(ücretli), dart, boccia.

Animasyon

Almanca,İngilizce ve Türkçe gün boyu spor ve eğlence aktiviteleri, her akşam amfitiyatroda skeç,dans ve şovlar (pazar günleri hariç). Haftada bir gün canlı müzik ve dans akşamı, İki haftada bir Gala /Türk gecesi

Diğer Etrkinlikler & Hizmetler

Aquapark, güzellik merkezi(ücretli), jakuzi, hamam, sauna, masaj(ücretli), disko, amfitiyatro, çamaşırhane, hemşire ve doktor (ücretli),) Market, kuyumcu, fotoğrafçı, kuaför, hediyelik eşya, internet cafe, atari ve playstation salonu.Tesisimiz lobi ve havuz alanlarında kullanıcı başına günlük 1 saat süreyle sınırlı olmak üzere ÜCRETSİZ kablosuz internet bağlantısı hizmetinize sunulmuştur.Dilediğiniz takdirde kullanıcı başına günlük 1,- € ücret karşılığında kablosuz ağ servisimizden yararlanmaya devam edebilirsiniz. (1 gb kotalı)
REZERVASYON

  • Lütfen kişi seçiniz
  • Yetişkin16+ yaş üstü
  • Çocuk0 - 11 yaş

Hemen Burada

Ziyaret edebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz, eğlenebileceğiniz yerler...

Abone Ol

& kampanyalar ve daha fazlası